Teated


2012/2013. õppeaastal Miksikese poolt pakutavate töövihikute nimekiri [19-09]
2011/2012. õppeaastast pakub Miksike Minu Miksikese uue põlvkonna elektroonilisi töövihikuid, mille nimekirja leiab siit. 2012/2013. õppeaastaks lisandub veel üheksa uut töövihikut. Töövihiku hind on tabelis välja toodud ühe õpilase kohta ning kool saab tellimuse teha tervele klassile (üks paralleel või kõik paralleelid). Töövihikud asuvad uues keskkonnas, mis on paindlikum ja annab juurde palju lisavõimalusi. Loe edasi...

Uue põlvkonna Miksikese töövihikute tellijatele! [15-09]
Palume teada anda, kui uue põlvkonna töövihikuga töötades on tekkinud vajadus kontrolltöö järgi, mida töövihik hetkel ei sisalda. Teatage meile aine, klass ja teema. Oma soovid saatke aadressil kristiina@miksike.ee või keit@miksike.ee. Toredat kooliaastat!

II õppeveerandist lisandub Miksikese uue põlvkonna e-töövihikute juurde e-päevik [05-09] Loe edasi...

Miksikese tasuline osa (Minu Miksike) 2011/2012. õppeaastal [30-05]
Miksikese kalkulaator paketi maksumuse arvutamiseks asub SIIN .Loe edasi...

2011/2012. õppeaastal Miksikese poolt pakutavate töövihikute nimekiri [24-11]
2011/2012. õppeaastaks saab Miksikesest tellida Minu Miksikese uue põlvkonna töövihikuid (nimekiri tabelis). Töövihiku hind on tabelis välja toodud ühe õpilase kohta ning kool saab tellimuse teha tervele klassile (üks paralleel või kõik paralleelid). Kui koolis on paralleelklassid, palume kindlasti täpsustada, millisele paralleelklassile töövihikut tellida soovite! Töövihikud asuvad uues keskkonnas, mis on paindlikum ja annab juurde palju lisavõimalusi. Tutvustus asub siin.Loe edasi...

Miksikese info


Koolinoorte informaatikaviktoriin [24-10]
7.-11. novembril toimub koolinoorte informaatikaviktoriini "Kobras" esimene voor, mis viiakse läbi kolmes vanuserühmas: benjaminid (6.--8. klass), juuniorid (9.--10. klass) ja seeniorid (11.--12. klass). Võistlus toimub Miksikese keskkonnas (võistlus eesti keeles aadressil http://miksike.ee , vene keeles aadressil http://miksike.net ) veebipõhise kontrolltööna, mistõttu enne lahendamist on vaja õpetajal registreerida endale õpetaja konto ja õpilastel õpilaste konto.Loe edasi...

Miksikese uued e-töövihikud on tellinud 28 kooli [13-10] Loe edasi...

Minu Miksikese paketi on tellinud 213 kooli [12-10] Loe edasi...

Uued viktoriinid! [10-10]
Avatud on viktoriinid "Eestimaa vaatamisväärsused" ja "Inglise keele sõnavara algklassidele". Mõlemad viktoriinid on avatud kuni 14. novembrini. Viktoriine pääseb lahendama siit .

Loodusõpetuse viktoriin II 2. klassile. [09-10]
Viktoriin toimub 10.10-30.10.Loe edasi...

Uued võistlused Minu Miksikeses! [03-10]
Minu Miksikeses on avatud võistlused "Veaohtlikud sõnad" ning "Eesti tuntud sportlased". Võistlused on avatud kuni 1. novembrini. Auhinnaks Miksikese meened (loosiga parima 50 tulemuse hulgast).Loe edasi...

Uued võistlused Pesas [03-10]
Kuni 1. novembrini on Miksikese Pesas avatud kaks võistlust: "Poolitamine - sõnad, mida ei saa poolitada" ning "V või f?". Osalejate vahel loositakse välja auhinnad!Loe edasi...

Uued võistlused Keele- ja Teadusmiksis! [03-10]
Keelemiksis on avatud võistlused "Loomade hääled erinevates keeltes" (avatud 1. detsembrini) ja "Rahvapärased nimetused looduses" (avatud 1. novembrini). Teadusmiksis saab osaleda võistlustes "Loomade varjatud võimed" (avatud 1. detsembrini ) ning "Inimkeha" (avatud 1. novembrini) . Toredat osalemislusti! Auhinnaks on Miksikese meened. Varasemate võistluste auhinnasaajad on nähtaval Keele- ja Teadusmiksi pealehelt.

Pesupunktid [05-09]
Alates käesolevast õppeaastast Miksike enam pesupunkte ei jaga. Pesupunktide eest saadud auhinnad saab kätte poole aasta jooksul (kuni 1. märts 2012) Miksikese kontorist Tartus aadressil Vallikraavi 12-18. Enne auhinnale järgi tulemist palume kindlasti ette helistada numbril 7422 550!

Koolikaja (ootame koolidelt uudiseid)

Taaskohtusid koolikaaslaste soojad naeratused [27-10]
On üks eriline naeratus - kunagiste koolikaaslaste oma -, mis valgustab kokkusaajate palgeid vilistlaste kokkutulekute ajal. Selles on nii palju varjundeid, mälestusi ühiselt läbielatud koolipäevadest, mida sõnades seletada ei saa pooltki nii ruttu, kui kehakeel sekundiga edasi annab. Taolisi naeratusi jagati Märjamaa gümnaasiumis nädalavahetusel, kui tähistati keskhariduse andmise 65. aastapäeva.Loe edasi...

Loome ise kodutunnet! [26-10]
10. oktoobril, juba alates varasest pealelõunast oli Viimsi lasteaia Päikeseratta hoov siginat-saginat täis. Meil olid sügistalgud! Talgupäevad on lasteaia hoolekogu algatatud tore traditsioon, mille käigus on rajatud lillepeenraid, külvatud sibullilli, korrastatud muru ja katusealuseid, täidetud liivakaste uue liivaga. Eriti uudne algatus oli aga energiapajust onnide istutamine- meisterdamine. Nüüdseks on onnid juba juurdunud ning annavad peagi mõnusat päikesevarju ja põnevust uutele mängudele.Loe edasi...

Koolitusinfo

Miksikese koolituste hinnakiri 2011/2012 [01-08] Loe edasi...

Minu Miksikese kirjeldus

Minu Miksikese tellimise info (2011/2012. õppeaastal) [08-08]
Minu Miksikese eest saavad tasuda nii omavalitsused, koolid kui üksikkasutajad. Minu Miksike on koolile/kasutajale avatud alates tellimise päevast kuni 1. septembrini 2012 .

Koolidel on kasulikum pöörduda omavalitsuste poole, õpilastel aga kooli poole, sest nii tuleb hind kasutaja kohta odavam kui eraldi ostes.

Hindu saate arvutada kalkulaatori abil. Arvestatud on nii väikeseid kui suuri koole. Kool, kus on rohkem õpilasi, maksab õpilase kohta vähem, kui väike kool. Suures koolis on kogu klassi arvutiklassi pääsemise võimalus seni oluliselt väiksem, seetõttu saab neis koolides interaktiivset ühistööd kasutada harvemini. Samuti on võimalik osta vaid osaline pakett ( e -lehed / p ranglimine / online-kontrolltööd - koos või eraldi ). Terve õppeaasta kogupakett, kus on kõik teenused sees, tuleb aga koolile kindlasti kõige odavam.

Koolil on võimalik tellida täispakett või osapakett vaid ka ühele või mitmele konkreetsele klassile. Samuti on võimalik koolil võimalik tellida ligipääs ühele või kahele õppeainele.

Kalkulaator asub siin! Arvutusi saate kalkulaatoril ise teha. Samuti on kõik ka täpsemalt kalkulaatoris välja kirjutatud.

Võimalik on tellida ka individuaalpakett, st nt täiskasvanu tellib ligipääsu vaid oma lapsele (kui kool ei maksa).

Tellimine ja tasumine

KOOL:

Kui kooli juhtkond on otsustanud tellida Minu Miksikese paketi kas kogu koolile või mõnele klassile, siis tuleb õpetajaskonnast leida administraator, kes on Miksikese tugiisik koolis nii õpilastele kui õpetajatele ja omistab vastavaid kasutusõigusi.

Saatke aadressil tellimus@miksike.ee teade ostusoovist . Kirja pealkirjaks TELLIMUS ! Lisage kirja oma kooli täpne nimi , paketi nimetus , mida soovite valida , tellimisperiood , õpilaste arv koolis / klassides ( kui tellimus konkreetsetele klassidele ). Kirjas peab olema ka kooli administraatori nimi , meiliaadress ja link kooli kodulehele . KONKREETSETELE KLASSIDELE tellides tuleb saata teade õpilaste arvu kohta igas paralleelklassis. Miksikesest saadetakse Teile märgitud meiliaadressile leping. Koolil tuleb leping kahes eksemplaris välja printida, täita, allkirjastada juhtkonna poolt ja saata aadressil: Vallikraavi 12-18, 51003, Tartu, OÜ Miksike / Tellimus Üks leping saadetakse Teile tagasi ja teine jääb kontorisse. Teatage meile ka arve maksja ja saaja koos aadressidega.

ERAISIK:

· Saatke ostusoov aadressil tellimus@miksike.ee , koos maksja täpse nime, kasutajanime ja valitava paketi ning perioodiga . Kirja pealkirjaks TELLIMUS!

· Kirjutage, kui soovite ka kirjalikku lepingut, siis Miksike saadab Teile märgitud meiliaadressile lepingu. Leping tuleb kahes eksemplaris välja printida, täita, allkirjastada ja saata aadressil: Vallikraavi 12-18, 51003, Tartu, OÜ Miksike / Tellimus.

Üks leping saadetakse Teile tagasi ja teine jääb kontorisse.

Õpetaja, kes on saatnud Miksikesele vähemalt 5 materjali ja tellinud Minu Miksikese täispaketi või eraldi e-vihiku paketi , saab soovi korral Miksikeselt tõendi avaldatud tööde kohta ametijärgu tõstmiseks.

Koolidel on võimalus tasuda Minu Miksikese kasutamise eest ka uue eelarveaasta alguses, kui on sõlmitud vastav leping.   Samuti on võimalik tasuda kahes osas (esimene makse lepingu sõlmimise ajal ja teine jaanuaris), palume sellest tellimuse esitamisel kohe teada anda.

Kui olete kontorist vastuse saanud ja leping on sõlmitud, siis tuleb kanda lepingus märgitud summa OÜ Miksikese arveldusarvele SEB 10220060474019 või Swedbank 221032722025.

MAKSE KIRJELDUS:   ülekannet tehes palume makse kirjeldusse kirjutada:

KOOLI NIME, PAKETI NIME, ÕPILASTE ARVU, TELLIMUSE   PERIOODI

ERAISIKUL palume kirjutada selgitusse ka toimiv kasutajanimi, periood, pakett, ostja nimi.

Pärast ülekannet avatakse teenus.

******************************************************************************

Jälgige tähelepanelikult uudiseid avalehel!

Lisainfo:

Kärt Pilv / tel 7422 550 / kart@miksike.ee

Liudmila Pilv/ tel 53 738 260 / ljuda@miksike.ee / на русском языкеMida pakub Minu Miksike 2011/2012. õppeaastaks [06-06] Loe edasi...

Krisperi Luulevabrik

Krisperi Luulevabrik [31-08] Loe edasi...

Miksikese kontor
Miksikese kontor on avatud tööpäeviti kl 8.30 - 15.30. Aadress: Vallikraavi 12-18, 51003, Tartu. Auhindadele järgi tulles palume eelnevalt ette helistada numbril 7422 550.

Kasutusjuhend

Õpetajaile nähtavad materjalid [07-12] Loe edasi...

Nõuded metoodilistele materjalidele [09-02]
Lugupeetud õpetajad, enne Miksikesele materjalide saatmist lugege palun tähelepanelikult nõudeid .

Reklaami hinnakirja [01-09]
..leiad siit.  
ArhiivSaada uudis

Supported by the European Commission